Новини

Новини

 

Наша нова рубрика «Цікавинки навчального процесу гімназії «Прем`єр»:
18.09.2018 
урок англійської мови в 4 класі. Перші проекти наших юних випускників початкової школи, з English. 
Закріплюємо використання зворотів "there is/ there are" в описах предметів і приміщень:"My Room".
Вчитель Галина Миколаївна Куля.

 

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются

 

П’ятниця з історично-душевним смаком:
14 вересня учні 2-А класу разом з вчителем Лесею Сінгх та батьками поповнили свій історично-культурний кошик і відвідали Софіївський собор та архітектурні родзинки Київа. 
Під час екскурсії діти дізналися багато цікавого з історії будівництва собору та князя Володимира Великого. Долучились до історичного квесту та показали свою обізнаність і кмітливість. Відповіді на запитання наші юні школярики відшукали, виконуючи завдання на території собору.
Заряд позитиву, інтелектуальні та культурно-естетичні смаколики були доречним закінченням шкільного навчального тижня.

Олімпійські уроки в гімназії «Прем`єр».
Сьогодні наші молодші школярі разом зі своїми вчителями Т. Саєнко та Ю. Коржик провели спортивну естафету. Перемогла дружба! 
На передодні Дня фізкультури та спорту Богдан Олександрович разом з 1-в та 4 класом вдосконалювали свої вміння грати в футбол, квач з мячем та опановували розвиваючи вправи. 
Щасливі радісні діти - щаслива нація. 
Спорт стає засобом виховання тоді, коли він улюблене заняття кожного. (Василь Олександрович Сухомдинський)

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, ребенок, дерево, на улице и природа

Всеукраїнський урок мрій.
04.09.2018 учні 4 та 6 класів гімназії разом зі своїми вчителями В.Наталенко та Ю. Лук‘яненко долучились до всеукраїнської акції «Урок мрій». 
Коли ти мрієш разом з іншими, ти створюш реальність. Наші гімназисти сьогодні створювали свою яскраву щасливу реальність. 6 клас свої мрії посадили (в прямому сенсі) під деревце, щоб зростали разом з чудовим кипарисом. 4-класники створили свою унікальну країну мрій, де панує любов і добро.
Незалежно від того, про що Ви мрієте — починайте над цим працювати! І тоді у Вашому житті почнуть відбуватися справжнісінькі дива!

На данном изображении может находиться: растение и на улице
На данном изображении может находиться: растение, дерево, на улице и природа
На данном изображении может находиться: 11 человек, люди улыбаются, люди стоят

 

Свято першого дзвоника

Ось і настав перший вересневий ранок, який зібрав усю шкільну родину гімназії "Прем'єр" у затишне сімейне коло. Коло, де батьки довіряють найдорожче досвідченим учителям... Коло, де вчителі довіряють мудрості батьків, прислухаться до них, та невтомно вкладають всю свою душу і серце... Коло, де діти живуть щасливо та вчаться натхненно, огорнені любов'ю гімназійної родини...
Цього року святковий ранок був тематичним і сповненим мрій! Вся гімназійна родина була запрошена у рейс на борту літака, що вирушав у щасливе майбутнє 2018-2019 навчального року на чолі з головною пілотесою, мужньою і впевненою директоркою гімназії - Тетяною Анатоліївною.
Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим цей день був для маленьких першачків, які долучилися до гімназійної родини. Цього року це три класи чудових, неймовірних малюків. Не менш важливим він був для одинадцятикласників, яким доведеться вчитися впевнено крокувати, готуючишь до обраної дороги свого професійного шляху.
Тож бажаємо нашій гімназійній родині впевнено летіти до мети, підкорювати тільки найвищі вершини знань, з гордістю долати зони турбулентності, сонячного і мирного неба та вдалого польоту у 2018-2019!

На данном изображении может находиться: 1 человек, толпа и на улице

Переглянути фото

 

 

Увага! Увага!
Екіпаж Київської Академії Наук гімназії "Прем'єр" запрошує на борт урочистого запуску навчального 2018 - 2019 року. Стартуємо 3 вересня, початок відльоту о 9 годині, тривалість польоту 45 хв. Реєстрація на рейс о 8.45

 

Стартуємо у новий 2018-2019 н.р.

 


   30.08.2018 педагогічний колектив гімназії Прем`єр зібрався в дружньому освітянському колі на серпневій конференції. 
   Впровадження нових освітніх реформ в освітній процес; сучасний вектор подальшого розвитку гімназії; аналіз результатів роботи за 2017-2018 н.р. та плани на 2018-2019 н.р.; честування переможців конкурсів та поповнення шкільної родини новими професійними кадрами - ці та інші питання розглядались в освітянському колі нашої гімназії. 
   Сьогодні зміни відбуваються в світі нашої держави і в нашій гімназії. Щиро віримо, що все найкраще. Рухаємось вперед разом дружньою шкільною родиною учнів, педагогів та батьків! 

 

На данном изображении может находиться: текст ÐÐ° данном изображении может находиться: 1 человек 

 

На данном изображении может находиться: 11 человек, люди сидят, стол и в помещении  ÐÐ° данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

 

 

 

"Міні Міс гімназії "Прем'єр"

7 березня у гімназії "Прем'єр" пройшов конкурс "Міні Міс" серед дівчаток 4А та 4Б класів. Юні принцеси змагалися за звання "Міні Міс гімназії "Прем'єр" у різних конкурсах.

  

У конкурсі "Візитка", кожна учасниця представляла себе, а в конкурсі "Мій талант" вражала своїми уміннями. Серед талантів юних принцес були танцювальні, художні і, навіть, такі незвичні як рибальство та збирання дорогоцінного каміння та мінералів.

Серед конкурсів був також найсмачніший - "Кулінарний конкурс", який вразив журі різноманітністю та оригінальністю страв.

  

У танцювальному конкурсі та дефіле юні леді вражали всіх присутніх вишуканими сукнями та захопливими танцями.

  

Кожен конкурс оцінювався суддями за 10-бальною шкалою.

 

Конкурсанток та всіх присутніх вітали хлопці 4А та 4Б музичними виступами.

  

І, нарешті, оголошення переможців! Всі дівчатка отримали почесні звання та подарунки, а головну корону і звання"Міні Міс гімназії "Прем'єр" виборола Костенко Каміла, учениця 4Б класу.

  

Вітаємо переможницю та всіх дівчаток, адже кожна з них несе в собі милість, ніжність та красу і вже є переможницею!

  

Вітання до 8 березня!

Вже незабаром настане жіноче свято, свято весни та краси! Вже зараз учні нашої гімназії вітають своїх найрідніших матусь та бабусь святковими виставами!

28 лютого учні 2 класу привітали всіх гостей неперевершеною виставою "Дюймовочка"

 

 

2 березня учні 3А запросили своїх рідних матусь на святкову виставу-мюзикл "Мама" за мотивами казки "Вовк і семеро козенят"! Хитромудрий план Вовка та його родичі вкрасти козеняток заради викупу, не був здійсненний! Лісові звірі допомогли Мамі-козі, та хитрий вовк потрапив у капкан!

    

 

    

 

В кінці вистави матусі отримали подарунки, зроблені руками дітей. Море емоцій, сліз радості та кольорових кульок аповнили актову залу!

  

День Соборності

У переддень Дня Соборності України в гімназії "Прем'єр" відбувся загальношкільний флешмоб "У День злуки візьмемося за руки". Учні, від найменшого до найстаршого, разом з учителями зєднали руи у єдиний ланцюжок, що символізує єдність, братерство, прагнення до миру у країні та непохитну віру у незалежну соборну Україну.