Новини

16 листопада в 
Міжнародний день толерантності в гімназії «Прем`єр» було особливо сонячно. «День теплоти» - тема нашої вже традиційної тематичної п’ятниці. 
Теплота в стосунках , у добрих справах , в теплому одязі, у спілкуванні, в теплих історіях, в теплих толерантних вчинках.
Долучились до доброї справи всі: теплими солодощами вранці всіх зустрічали, малюнки теплі малювали, історії теплі в сонячному колі розповідали, мультфільми теплі толерантні переглядали, куточки тепла облаштували, теплу англійську вивчали, теплі лодоньки малювали, теплі шарфики і шапочки демонстрували, а 6 клас навіть теплий чайний дворик в холі гімназії облаштував, всіх охочих теплим чаєм і смаколиками пригощав і безпрограшну лотерею з теплими подарунками для нас усіх організував. Щасливі очі дітей, радість на обличчах батьків і педагогів - тепла толерантна п’ятниця вдалася!!! 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек   ÐÐ° данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении    ÐÐ° данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, в помещении    ÐÐ° данном изображении может находиться: 11 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

 
На данном изображении может находиться: растение и на улице
На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, в помещении

 

Цікаво і змістовно пройшов перший тиждень після осінніх канікул в гімназії «Прем`єр»: 
уроки добра до 100-річчя В.Сухомлинського; інтерактивна англійська; заходи до Дня української писемності та мови; екскурсії до Верховної ради і планетарію; цікаві заняття в дитячому садочку та змістовне дозвілля після уроків. 
А педагоги гімназії теж не стоять на місці, займаються самоосвітою, вдосконалюють і розширюють свої знання і вміння: семінар з математики, курси НУШ, участь в Міжнародній конференції з Стем-освіти та у Фестивалі педагогічних ідей. 
Далі буде. Слідкуйте за новинами та долучайтесь до нас!

 

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаютсяНа данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаютсяНа данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, в помещении

 

 

 

 

 

Змагання з бейблейду

Бейблейд-хвиля захопила школярів! Адже, це змагання, де "мета одна - чудова гра!
Одна поразка - ще не фінал!
Не здаємось! Ми б'ємось! Бейблейд вибух!
Настав наш час! Це час тріумфу. Бейблейд вибух!"
Двоє школярів змагаються за допомогою блейдів на круглому полі. Завдання - розбити або виштовхнути противника, використовуючи швидкість та масу блейду. Тому кожен учасник намагається якнайсильніше запустити, щоб надати максимальної швидкості своєму блейду.
До цього руху долучилась і наша гімназія. Серед учнів 1-6 класів були проведені відбіркові змагання серед учнів кожного класу, потім переможці змагалися по паралелям. У фінал вийшли 8 учасників, кожен з яких був найспритніший у своїй паралелі.
26 жовтня у переддень канікул відбувся фінал змагань з бейблейду. Серед півфіналістів за олімпійською системою жеребкуванням були визначені пари для змагань. І запекла боротьба почалась! Всі глядачі, затамувавши подих, слідкували за бейблейдами. Переможцем гри став учень 5 класу Донченко Дмитро! Друге місце виборов учень 6 класу Тарангул Данило, а третє призове місце дісталося учню 5 класу Адаменко Олексію. Вітаємо переможців! Переможці були нагороджені наборами бейблейд та почесними грамотами від генерального директора гімназії Андрія Олексійовича Соловова, а решта учасників отримали заохочувальні призи - флеш-накопичувачі. Дякуємо всім, хто долучився до найпопулярніших змагань!

   

«Хто зверху»

Якщо вчителі й учні розуміють один одного, відчувають взаємну симпатію і довіру, вони можуть отримати набагато більше позитивних емоцій.
25.10.2018 в гімназії «Прем`єр» в атмосфері творчої співпраці пройшла інтелектуально-музична шоу-гра-змагання «Хто зверху» між командою чоловіків-педагогів та хлопців-учнів школи. Вибух позитивних емоцій, драйву, креативу, взаємоповаги - такі емоції сьогодні захопили як учасників так і вболівальників. 
З відривом в 0,5 бали перемогла команда школярів! Медалі, сертифікати, грамоти та смачна дитяча піца для обох команд стали приємним підсумком партнерської зустрічі педагогів і учнів. Творчо підійшли до закінчення І чверті 

         

Вибори президента учнівського самоврядування

Протягом тижня у гімназії "Прем'єр" тривала передвиборча кампанія, проводилася агітація претиндентами серед класних колективів. Свої кандидатури на пост президента гімназії висунули три учні: Подейко Вероніка, учениця 11 класу, Швидченко Андрій, учень 10 класу, та Гріщук Анастасія, учениця 9 класу. Кожен кандидат розробив програму, згідно якої обіцяв впроваджувати зміни у шкільному житті гімназистів. 
19 жовтня відбулися вибори президента гімназії. Участь у голосування приймали учні, учителі та адміністрація. Були відтворенні справжні умови голосування, розроблені виборчі бюлетені та скринька. Спеціально створена комісія слідкувала за проведенням голосування та підраховувала голоси. За підрахунком голосів перемогла учениця 11 класу Подейко Вероніка.
Сьогодні відбулася інавгурація Вероніки на пост президента гімназійного самоврядування. Подейко Вероніка урочисто присягла сприяти розвитку учнівського самоврядування, сприяти зміцненню дружнього колективу учнів та вчителів.
Бажаємо Вероніці успіхів у підкоренні поставленних цілей!

      

Гарбуз-Fest

Піднесений настрій панував у гімназії «Прем`єр» 19.10.2018. 
А все тому, що цього чудового сонячного осіннього дня був вперше проведенний етно-фестиваль «Гарбуз-Fest». З самого ранку всіх зустрічали гарбузи! Кожен клас готував виставку поробок з гарбузів. Тут були і осінні букети, і розмальовані гарбузи, гарбузи, оздоблені фурнітурою та мереживом, різьблені хеллоунські гарбузи, і, навіть, венеціанські гарбузики. Майстерність та вигадливість поробок просто вражала!
Протягом дня проводилися різні тематичні заходи, але всі очікували найголовнішого.... Після занять розпочалася ярмарка, на якій кожен клас презентував гарбузові смаколики. Протягом свята були визначені переможці у різних номінаціях: "Самий великий гарбуз", "Самий мі-мі-мішний гарбуз", "Найкраща презентація", "Найдружніша команда" та багато інших. Всі учасники та фіналісти отримали тематичні грамоти та призи.
Жюрі було важко визначитись, і тому маємо по декілька ІІ та ІІІ місць. А переможцями стали: серед початкових класів: 2-б клас, а серед середньої - старшої школи: 6 клас та їх композиція і презентація гарбузів в стилі «український Версаль». 
Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення такого свята, всім, хто прийняв участь та проявив неабияку креативність і творчість в етнофестивалі Гарбуз-Fest!

 

Як день почнеш - так його і проведеш!

В гімназії «Прем`єр» ранкові зустрічі позитивні і корисні.
Учні 2-б класу (вчитель О.У.Бялік)починають день в ігровій кімнаті: зробили ранкову руханку, побажали один одному гарного настрою і насолодилися читанням казки «Аладін і чарівна лампа».
Нова українська школа в дії! 
Починайте день з радістю - це запорука щастя і здоров`я!

 

«Вивчаємо іноземну з радістю»

У рубриці «Вивчаємо іноземну з радістю» уроки англійської мови в гімназії «Прем`єр»:
10 кл.(вчитель Г.М.Куля)- Захист проектів по темі: "Вплив досягнень визначних українських вчених на розвиток світової науки".
Закріплення лексичних навичок та розвиток навичок монологічного мовлення по темі: "Технічний прогрес і майбутнє»
Учні 4 класу на уроках англійської (вчитель Г.М.Куля) підготували цікаві проекти до Дня Козацтва. Тема:»Свята.Фестивалі».
Learning by playing. Kahoot! Ігрові технології на уроках англійської мови у 6 кл. (вчитель Н.Фасолько). Kahoot!- це весело, круто, пізнавально