Оголошення

Ура! Ми в топі!
Гімназія «Прем`єр» увійшла в 5-ку найкращих шкіл за результатами ЗНО-2018!
Якщо ви хочете отримати сучасну освіту, не зволікайте - мерщій до нас!
Залишилось декілька вільних місць.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

Міжнародна олімпіада з англійської мови.

20 грудя з 10.00 до 11.40 учні старших класів (8,9,10,11) прийняли участь у ІІІ Міжнародній Олімпіаді з англійської мови. Олімпіада складалася з написання екзамену ТОЕFL - міжнародний екзамен з англійської мови, який зараховується провідними вузами світу, як найкращий показник знань та досягнень в англійській мові. Такий екзамен складається абітурієнтами всього світу, які бажають продовжувати навчання в англомовних країнах.

 

Дорогі педагоги, учні, батьки!Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Зі святом Вас!

 

Вистава "Золоте ягня"

Сьогодні учням початкових класів показували виставу на морально-етичну тему "Золоте ягня".

Детальніше: Вистава "Золоте ягня"