Наші досягнення

Переможці 2018-2019 н.р.

 

 

 

 

Методична робота також була спрямована на роботу з обдарованими дітьми і підвищенням якості їхніх знань, реалізація яких здійснювалась шляхом участі гімназистів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році та предметних конкурсах. Всього у І (шкільному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році взяло участь 40 учнів гімназії.

 

До ІІ (районного) етапу потрапило 15 переможців, а до участі в ІІІ (міському) етапі допущено 2 переможця за трьома предметними напрямками.

 

У І (гімназійному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь 16 гімназистів, за підсумками оцінок журі 7 переможців взяли участь у ІІ (районному) етапі Конкурсу.

У І (шкільному) етапі IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь 15 гімназистів. За рішенням журі переможцями стали: І місце – Сахно Катерина Сергіївна, учениця 10 класу І місце – Сахно Євдокія Сергіївна, учениця 7 класу Але, на жаль, на ІІ (районному) етапі гімназисти не здобули І місць і не були запрошені до участі у ІІІ (міському) етапі. Координатор участі гімназистів в інтернет-олімпіадах, куратор третього класу Горобець О.І., впродовж 2018/2019 навчального року активно долучала учнів других, третіх та четвертих класів спробувати свої сили у інтелектуальних змаганнях в інтернет-олімпіадах. Майже всі учасники, 35 гімназистів, отримали високі бали і здобули переможні місця.

 

Гімназисти, у кількості 51 учень, під головуванням координатора конкурсу, вчителя української мови та літератури Амелічевої Н.С., традиційно взяли участь у Х Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» і також здобули високі результати.

 

 

 

 

Переможці 2016-2017 н.р.

 

2017 y-7

 

Переможці 2015-2016 н.р.

man

 

olimp

ІІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Сердюк Дар'я - 10 кл.

Рибитва Микола - 10 кл.

Переможцями конкурсу малюнків 'Сторінками Кобзаря' стали:

Фрич Софія - 7-В кл

Палій Каміла - 7-В кл

Краща робота з розвитку мовлення, твір на тему 'Дорога до Кобзаря'

Пахарина Денис  - 8 кл

Адаменко Максим - 8 кл

Шевченко Юлія - 8 кл

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з укр.языку та літератури.

Нехом'яж Катерина Сергіївна (6 кл.) - 3 місце

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Корешков Михайло Олександрович (6 кл.) - 3 місце

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англ.языку.

Рибитва Микола (9 кл.) - 3 місце

Сердюк Дар'я (9 кл.) - 3 місце

Чернишова Катерина (11 кл.) - 3 місце

Гнеуш Ангеліна (11 кл.) - 3 місце

ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англ.языку.

Сердюк Дар'я (9 кл.) - 3 місце

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури.

Дараган Анна (8 кл.) - 3 місце

Федорова Ксенія (9 кл.) - 3 місце


Переможці предметних олімпіад Київської Академії наук.

Математика.

1 місце

Хомич Ілля (5 кл.)

Смирнов Ілля (5 кл.)

Титаренко Дмитро (6-Б кл.)

2 місце

Булава Саша (5 кл.)

Порецькова Маша (6-Б кл.)

3 місце

Шум Кирило (5 кл.)

Нехом'яж Катя (6-В кл.)

Англ.яз.

1 місце

Смирнов Ілля (5 кл.)

Порецькова Маша (6-Б кл.)

2 місце

Хомич Ілля (5 кл.)

Титаренко Дмитро (6-Б кл.)

3 місце

Куничак Оля (5 кл.)

Балагіна Саша (6-А кл.)

Перемежко Лариса (6-В кл.)

Укр. мовою.

1 місце

Перемежко Лариса (6-В кл.)

2 місце

Смирнов Ілля (5 кл.)

Корешков Міша (6-Б кл.)

3 місце

Шум Кирило (5 кл.)

Нехом'яж Катя (6-В кл.)

Порецькова Маша (6-Б кл.)



Лауреати всеукраїнського конкурсу 'Мультитест', організований Інститутом Розвитку Шкільної освіти


Математика

Погоріла Євгенія (4 клас) - 4 місце

Рибитва Іван (4 клас) - 10 місце

Середюк Марія (6-А клас) - 8 місце

Корешков Михайло (6-Б клас) - 3 місце

Титаренко Дмитро (6-Б клас) - 6 місце

Порецькова Марія (6-Б клас) - 2 місце

Нехом'яж Катерина (6-В клас) -1 місце

Журавльова Даніела (5 клас) - 4 місце

Сопов Сергій (5 клас) -10 місце

Копєйчикова Олена (5 клас) - 6 місце

Смирнов Ілля (5 клас) -1 місце

Хомич Ілля (5 клас) - 5 місце

Шум Кирило (5 клас) - 5 місце

Кузьмичов Нікіта (6-В клас) - 5 місце

Пахаріна Денис (7 клас) - 9 місце

Українська мова

Погоріла Євгенія (4 клас) - 7 місце

Смирнов Ілля (5 клас) - 9 місце

Хомич Ілля (5 клас) - 9 місце

Шум Кирило (5 клас) - 9 місце

Англійська мова

Смирнов Ілля (5 клас) - 7 місце

Етап кубка світу з танцювального шоу «ЯЛТИНСЬКИЙ БЕРЕГ».

I місце у категорії 'Народний танец.Ювеналы.Дуэты(пара)'

Погоріла Євгенія і Шум Кирило з номером 'Соловейко'.

Лауреат II ступеня в категорії 'Народний танец.Юниоры Формейшн'

Номер 'Курочка'

Лауреат II ступеня в категорії 'Танцювальне шоу.Юниоры Формейшн'

Номер 'Варіації на тему Лускунчик'

Дипломант і ступеня у категорії ' Сучасний естрадний танец.Юниоры Формейшн'

Номер 'Фрейди найт'


Гімназія «Прем'єр» отримала Диплом за вагомий внесок в естетичне виховання підростаючого покоління, активну участь і творчу ініціативу в конкурсі малюнків на тему: «Мій яскравий зошит» від Віктора Пилипишина, голови громадського руху «Кияни передусім!» та почесного президента благодійного фонду «Діти передусім!».

 

Олімпіади

Учні гімназії 'Прем'єр' прийняли участь в Міжнародному математичному конкурсі 'Кенгуру'
kangaroo