Медицина

kravchenko

Коктейль кисневий

Шановні батьки!

koktЗ метою зміцнення здоров’я ми пропонуємо для Ваших дітей кисневий коктейль у вигляді смачної й ароматної піни, що підвищує фізичну й розумову працездатність, витривалість, імунітет, опірність організму до простудних захворювань. Кожному з батьків хочеться, щоб його дитина росла здоровою й міцною, щоб менше хворіла й радувала успіхами в дитячому садку та гімназії. Кисневі коктейлі чудово справляються із завданням по збагаченню організму найчастішим О2.

Одна порція в день, і маленький «Ейнштейн» готовий до подальших наукових збагнень. Кисневий коктейль зміцнить імунітет і захистить від вірусів, особливо в період холодів. Ми можемо подбати про те, щоб Ваша дитина одержувала поживну кількість кисню саме у той час, коли вона його особливо потребує.

Чим корисний кисневий коктейль?

Кисень – найнеобхідніший і затребуваний елемент в організмі людини.

На тлі екологічної ситуації, що й надалі погіршується, у наших населених пунктах, особливо містах, кисневому голодуванню, схильні абсолютно усі!

Це є однією із причин захворювань дітей і дорослих.

Згідно з медичними дослідженнями, кисневий коктейль активує функції шлунково-кишкового тракту, поліпшує травний процес, найбільш ефективний при хронічному гастриті, при порушеннях сну й синдромі хронічної утоми, підвищує імунітет – у результаті нормалізації обміну речовин.

Також відзначимо, що кисневий коктейль – це продукт, який допомагає організму протистояти повсякденному впливу поганої екології міста. Хоча кисневий коктейль не є ліками, але оздоровчому ефекту від цієї солодкої пінки можуть позаздрити будь-які ліки!

До складу кисневого коктейлю входить кисень, сироп кореня солодки, фруктові або ягідні сиропи та соки. Коктейлі готуються на базі медичного устаткування «Кисневий концентратор 7F».

Курс кисневої терапії складає:

10 днів, по 1 порції (1 стакан 200 мл) 1 раз на день.
Рекомендований внесок для проходження повного курсу (10 порцій) – 50 грн.
Ваші діти питимуть коктейль безпосередньо в навчальній установі. Відпуск коктейлів веде спеціально проінструктований персонал установи.
Усі компоненти й устаткування сертифіковані!
При приготуванні коктейлів використовуються компоненти,  що не викликають алергію!

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном: (044)422 01 23